Jak se zbavit tuku v bocích?

Foto: Freepik

Jak se zbavit tuku v bocích?

Co to vlastně ,,madla lásky" jsou?

Jde o to, že každý z nás ukládá tuk jinde. Možná jste slyšeli o tělech ve tvaru hrušky vs. jablka. Někteří lidé ukládají tuk v oblasti břicha, zatímco jiní rovnoměrně po celém těle (považujte se za šťastného, ​​pokud jste jedním z nich!). Někteří mohou ukládat i kolem lýtek, paží nebo stehen...

Pokud vaše tělo ukládá tuk v oblasti břicha, část z něj se často uloží i na záda a do boků - to jsou ty madla lásky, které ženy nemají rády.

Bohužel si nikdo nevybereme, kam se nám tuk uloží, ale můžete snížit celkové procento tělesného tuku. Pokud vás zajímá, jak ztratit břišní tuk a zbavit se boků, pak skutečnou otázkou je, jak obecně ztratit tuk.

Jak se jich zbavit?

1. Sledujte, co jíte

V každém scénáři, kdy se snažíte zhubnout, bude vaše strava hrát obrovskou roli. Je mnohem snazší vynechat snickers tyčinku než spálit těch 215 kalorií (to je 30 minut běhu, plavání nebo jízdy na kole!). To však neznamená, že musíte jít na drastickou dietu. To je samozřejmě neudržitelné. Nikdo nechce neustále dietit. Zaměřte se na kvalitu potravin, jeste pravidelně a vyváženě. Ohlídejte si příjem bílkovin a nezapomínejte na zeleninu a ovoce.

2. Nezapomínejte na cvičení

Pokud jste někdy googlovali „jak se zbavit madel lásky“, možná jste viděli výsledky vyhledání, které slibovaly, že budete moci provádět konkrétní cviky zaměřené na tuk na bocích. Tak to ale nefunguje. Nemůžete říct svému tělu, aby shodilo tuk v jedné konkrétní oblasti.

Ale můžete říct svému tělu, aby spalovalo tuky obecně, a to je cesta, jak se zbavit madel lásky. Cvičení je vaším přítelem! Kombinujte kardio pro spalování tuků a silový trénink pro budování svalové hmoty.

Čím více cvičíte, tím více svalů budujete. A čím více svalové hmoty vaše tělo má, tím rychlejší může být váš metabolismus. Což v podstatě znamená, že spalujete více tuků, i když ležíte na gauči!

Cvičení pro dolní část zad a madel lásky mohou být cokoli, co chcete. Pokud rádi cvičíte jógu, cvičte jógu! Pokud milujete běh, běžte se proběhnout! Pokud rádi cvičíte podle YouTube videí, do toho!

3. Sledujte, co pijete

Pamatujte však, že nápoje mohou mít tolik kalorií jako potraviny. A jsou obzvláště často nabité cukrem. Najděte nápoje s nízkým obsahem cukru, které máte rádi (vodka-soda s limetkou, perlivé sodovky - zero nápoje) a držte se jich. Tímto způsobem si stále můžete užít rodinou oslavu, aniž byste zahodili veškerou práci, kterou jste udělali pro zbavení madel lásky udělali.

Nastal čas zbavit se madel lásky! Změňte způsob, jakým jíte, sledujte tekuté kalorie a držte se svého tréninku. Když tak uděláte, uvidíte, jak se vaše madla lásky rozplynou!

zdroje: lovesweatfitness.com, freepik.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář