Nyní můžete dělat jógu venku s lemury - a je to tak kouzelné!

Foto: Unsplash

Nyní můžete dělat jógu venku s lemury - a je to tak kouzelné!

Slyšeli jsme už o józe s kozami, józe s alpakou i o psí józe. A Lemurská jóga se chystá ovládnout svět útokem.

Podle The Metro nyní Armathwaite Hall Hotel and Spa poblíž parku s divokou zvěří Lake District v anglickém Keswicku nabízí „lemogu“, známou také jako venkovní jóga s lemury.

Lemuři žijí v nedalekém parku s divokými zvířaty a jsou zjevně velmi přátelští a společenští, takže jsou prakticky dokonalými kamarády na jógu.

,,Když sledujete lemury, tak dělají nějakou formu póz přirozeně - jsou to typické pozice, které jim zahřívají břicho na slunci," řekl BBC Richard Robinson, manažer parku divoké zvěře v Lake District. ,,Zdálo se, že je to opravdu dobrá kombinace, jak povzbudit lidi, aby šli a strávili čas s lemury."

Třída je součástí wellness programu Armatewaite Hall „meet the wildlife“, který zahrnuje procházky s alpakami kolem hotelů o rozloze 400 akrů, setkávání a pozdravy se surikatami a speciální sezení se zookeepery - tedy ošetřovateli.

Hotel se k tomu vyjádřil - „lemoga“ je pro hosty dobrým způsobem, jak „se sžít s přírodou a zároveň se zapojit do hry lemurů“. Tvrdí také, že cvičení je pomáhý od stresu a napomáhá snižování krevního tlaku, zvláště když se jedná o cvičení s lemury.

Vyzýváme kohokoli, aby se nenechal rozptýlit těmito zvídavými zvířaty, zatímco se snaží zdokonalit svého ,,psa hlavou dolů". Upřímně řečeno, tato stvoření jsou tak neodolatelně roztomilá, že očekáváme, že v budoucnu by mohlo jinde po celém světě existovat více tříd „lemogy“.

Zdroje: Health.com, unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář